ul.Nowowiejska 12/18
tel. +48 604 944 516
tel. +48 604 944 515
mapa
Oferta dla firm

Kwiaciarnia-Nowowiejska jest naszą nową kwiaciarnią w centrum Warszawy (Śródmieściu). Kwiaciarnia funkcjonuje od około roku. Lokalizacja kwiaciarni  to ulica Nowowiejska 12/18 (około 80 m od wyjścia ze stacji metra "Politechnika" idąc ulicą Nowowiejską w kierunku Politechniki Warszawskiej). Sklep florystyczny należy do firmy Kwiaty i Upominki Urszula Winiarska, która prowadzi również działalność przy ul. Rakowieckiej 26/30.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie związane z roślinami. Ponadto wieloletnia znajomość rynku, obecność na wielu wystawach ogrodniczych oraz świetne kontakty z firmami ogrodniczymi w Polsce i zagranicą, a także stałe obserwowanie tzw. nowych trendów ogrodniczych, które stają się modne w Europie, sprawiły, że jak nikt inny potrafimy rozpoznać potrzeby klienta i wykonać usługę w perfekcyjny sposób.

Naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem chętnie dzielimy się z klientami naszych kwiaciarni. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i uśmiech klienta, które są miarą naszego sukcesu. 

Głęboko wierzymy, że nasz szeroki asortyment, jakość oferowanych kwiatów, dbałość o każdy detal i modne rozwiązania, są tym, czego oczekują klienci. 

 

      Przygotowujemy

  • Bukiety na każdą okazję
  • Kompozycje roślinne na stoły
  • Wiązanki na ślub
  • Wieńce i wiązanki pogrzebowe

 

 

Menu